Jak to funguje?Systém LogBookie pro svou práci využívá GPS (Global Positioning System), družicový systém, sloužící ke zjištění polohy vozidel, osob a jiných dopravních prostředků s přesností na několik metrů. Data získané z družice předáváme pomocí GPS modulu zabudovaného ve vozidle nebo v mobilním telefonu do telefonní sítě operátora (GSM). Data jsou v síti operátora přenášeny pomocí datových přenosů GPRS nebo SMS zpráv.

Po té co operátor (GSM síť) předá data serveru LogBookie ten je zpracuje a převede do uživatelsky srozumitelné podoby, tak aby si je uživatel naší služby mohl snadno a rychle prohlédnout přes svůj osobní počítač, mobilní telefon nebo tablet.

Služba LogBookie umožňuje vidět okamžitou polohu Vašeho vozidla nebo mobilního telefonu v jakémkoliv státě světa. Aplikace je navržena s důrazem na rychlost a efektivitu práce. Velmi snadno si může každý aplikaci upravit podle svých potřeb. Například majitel firmy si nastaví přehled o všech svých vozidlech a řádový zaměstnanec jen o svém.

Chcete ihned vidět systém?

      

Zajímá Vás cena?Každý den přibývají noví klienti

Řekli o nás:G-mont s. r. o.

Od doby, co jsme zavedli online knihu jízd, tak naši lidé přestali lumpačit v pracovní době.

Vít Bukovský
Jednatel společnosti G-mont s. r. o. - výroba a servis garážových vrat

Pizza line s. r. o.

GPS monitoring LogBookie používáme jak pro monitoring vozidel, tak k zobrazení rozvozů pizzy našim řidičům. Díky službě máme rychlý přehled o tom, která objednávka je již splněna a řidičům umožňuje rychlé zaslání cílové adresy do navigace.


Spojil jsem se s nejlepšími


Kontaktujte nás na telefonu:
9-17 h

      


® 2008 - 2024 Všechna práva vyhrazena DHO s. r. o.
Ochrana osobních údajů