O násDHO s.r.o. je společnost zabývající se vývojem moderních systémů se zaměřením na zvýšení rychlosti a efektivity práce.

Jedním z našich klíčových produktů je elektronická kniha jízd LogBookie, která za využití družicového systému GPS umožňuje automatické vytváření elektronických záznamů o vozidlech a jejich pohybu, podobně jako je tomu v klasické papírové knize jízd. Základem systému, který slouží jak podnikům, tak jednotlivcům, je monitoring dopravních prostředků a osob, a to prakticky po celém světě. Díky komplexním službám, které systém nabízí, je možné snížit náklady na provoz firemního autoparku, odhalit neefektivně pracující zaměstnance nebo vyhledat vozidlo v případě krádeže.

Systém dokáže také sledovat náklady na pohoné hmoty, rezervovat automobily na určitý den a čas, identifikovat aktuálního řidiče či celou posádku, importovat tankování a výdaje z tankovacích karet, sledovat údaje z palubního počítače v automobilu přes sběrnici CAN, sledovat stav nádrže přes plováky, sledovat stavy určitých zařízení v automobilu (např. zapnutí majáku, otevření nákladového prostoru, teplotu v chladícím boxu), propojení se stávajícím alarmem a upozorňování na alarmovou událost pomocí SMS, vytvoření bezpečných oblastí a upozornění na jejich opuštění, napojení jednotky na bezpečnostní službu s dohledem po celé Evropě, exportovat reporty do mnoha ekonomických softwaru, systém LogBookie také dokáže monitorovat překročení hranic, stání či práci na místě a mnohé další...


Celé řešení je postaveno na nejnovějších technologiích a trendech s přihlédnutím ke snadné ovladatelnosti a flexibilitě systému. Důraz na technologickou vyspělost a profesionální přístup týmu pracovníků tak zajišťuje náskok elektronické knihy jízd LogBookie před konkurencí.

Chcete ihned vidět systém?

      

Zajímá Vás cena?Každý den přibývají noví klienti

Řekli o nás:G-mont s. r. o.

Od doby, co jsme zavedli online knihu jízd, tak naši lidé přestali lumpačit v pracovní době.

Vít Bukovský
Jednatel společnosti G-mont s. r. o. - výroba a servis garážových vrat

Pizza line s. r. o.

GPS monitoring LogBookie používáme jak pro monitoring vozidel, tak k zobrazení rozvozů pizzy našim řidičům. Díky službě máme rychlý přehled o tom, která objednávka je již splněna a řidičům umožňuje rychlé zaslání cílové adresy do navigace.


Spojil jsem se s nejlepšími


Kontaktujte nás na telefonu:
9-17 h

      


® 2008 - 2019 Všechna práva vyhrazena DHO s. r. o.
Ochrana osobních údajů