O násDHO s.r.o. je společnost zabývající se vývojem moderních systémů se zaměřením na zvýšení rychlosti a efektivity práce.

Jedním z našich klíčových produktů je elektronická kniha jízd LogBookie, která za využití družicového systému GPS umožňuje automatické vytváření elektronických záznamů o vozidlech a jejich pohybu, podobně jako je tomu v klasické papírové knize jízd. Základem systému, který slouží jak podnikům, tak jednotlivcům, je monitoring dopravních prostředků a osob, a to prakticky po celém světě. Díky komplexním službám, které systém nabízí, je možné snížit náklady na provoz firemního autoparku, odhalit neefektivně pracující zaměstnance nebo vyhledat vozidlo v případě krádeže.

Systém dokáže také sledovat náklady na pohoné hmoty, rezervovat automobily na určitý den a čas, identifikovat aktuálního řidiče či celou posádku, importovat tankování a výdaje z tankovacích karet, sledovat údaje z palubního počítače v automobilu přes sběrnici CAN, sledovat stav nádrže přes plováky, sledovat stavy určitých zařízení v automobilu (např. zapnutí majáku, otevření nákladového prostoru, teplotu v chladícím boxu), propojení se stávajícím alarmem a upozorňování na alarmovou událost pomocí SMS, vytvoření bezpečných oblastí a upozornění na jejich opuštění, napojení jednotky na bezpečnostní službu s dohledem po celé Evropě, exportovat reporty do mnoha ekonomických softwaru, systém LogBookie také dokáže monitorovat překročení hranic, stání či práci na místě a mnohé další...


Celé řešení je postaveno na nejnovějších technologiích a trendech s přihlédnutím ke snadné ovladatelnosti a flexibilitě systému. Důraz na technologickou vyspělost a profesionální přístup týmu pracovníků tak zajišťuje náskok elektronické knihy jízd LogBookie před konkurencí.
Evropská unie podporuje vznik nová verze  GPS monitoringu LogBookie

Projekt je zaměřen na vývoj nové verze software, jenž úzce propojí GPS monitoring, CRM řešení a databázi firem. Vznikne tak unikátní produkt sloužící nejen k efektivnějšímu satelitnímu sledování vozidel a přesnějšímu určování jejich polohy, ale díky inovativnímu propojení s CRM řešení na míru také k sofistikovanější práci s daty, jež umožní zvýšit efektivitu a konkurenceschopnost podniků, a to i na světových trzích.


Chcete ihned vidět systém?

      

Zajímá Vás cena?Každý den přibývají noví klienti

Řekli o nás:G-mont s. r. o.

Od doby, co jsme zavedli online knihu jízd, tak naši lidé přestali lumpačit v pracovní době.

Vít Bukovský
Jednatel společnosti G-mont s. r. o. - výroba a servis garážových vrat

Pizza line s. r. o.

GPS monitoring LogBookie používáme jak pro monitoring vozidel, tak k zobrazení rozvozů pizzy našim řidičům. Díky službě máme rychlý přehled o tom, která objednávka je již splněna a řidičům umožňuje rychlé zaslání cílové adresy do navigace.


Spojil jsem se s nejlepšími


Kontaktujte nás na telefonu:
9-17 h

      


® 2008 - 2024 Všechna práva vyhrazena DHO s. r. o.
Ochrana osobních údajů