Jak to działa?Systém LogBookie pro svou práci využívá GPS (Global Positioning System), družicový systém, sloužící ke zjištění polohy vozidel, osob a jiných dopravních prostředků s přesností na několik metrů. Data získané z družice předáváme pomocí GPS modulu zabudovaného ve vozidle nebo v mobilním telefonu do telefonní sítě operátora (GSM). Data jsou v síti operátora přenášeny pomocí datových přenosů GPRS nebo SMS zpráv.

Po té co operátor (GSM síť) předá data serveru LogBookie ten je zpracuje a převede do uživatelsky srozumitelné podoby, tak aby si je uživatel naší služby mohl snadno a rychle prohlédnout přes svůj osobní počítač, mobilní telefon nebo tablet.

Služba LogBookie umožňuje vidět okamžitou polohu Vašeho vozidla nebo mobilního telefonu v jakémkoliv státě světa. Aplikace je navržena s důrazem na rychlost a efektivitu práce. Velmi snadno si může každý aplikaci upravit podle svých potřeb. Například majitel firmy si nastaví přehled o všech svých vozidlech a řádový zaměstnanec jen o svém.

Chcesz natychmiast zobaczyć system?

      

Interesuje Cię cena?Każdego dnia przybywają nowi klienci

Powiedzieli o nas:G-mont s. r. o.

Odkąd wprowadziliśmy dziennik online, nasi ludzie przestali marnować godziny pracy.

Vít Bukovský
Prezes G-mont sro - produkcja i serwis bram garażowych

Pizza line s. r. o.

Monitorowanie GPS LogBookie wykorzystujemy zarówno do monitorowania pojazdów, jak i do wyświetlania dostaw pizzy naszym kierowcom. Dzięki usłudze mamy szybki podgląd, które zlecenie zostało już zrealizowane oraz umożliwia kierowcom szybkie przesłanie adresu docelowego do nawigacji.


Współpracuję się z najlepszymi


Skontaktuj się z nami:
+420  w godzinach: 9-17 

      


® 2008 - 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone DHO S. R. O.
Ochrona danych osobowych