Jak działa system za granicą?V rámci EU systém LogBookie funguje s námi dodávanými SIM kartami v online režimu. Pouze při pohybu mimo státy Evropské únie jednotka funguje v off-line režimu.  To znamená že v případě překročení hranic ukládá jednotka sesbíraná data do své vnitřní paměti a na server je odesílá až po návratu zpět do zemí EU.

Pokud uživatel potřebuje zjistit aktuální polohu vozidla i mimo území Evropské únie, jsou zde následující možnosti.

Zjištění polohy v zahraničí pomocí SMS
Klient zašle prostřednictvím systému LogBookie nebo pomocí mobilního telefonu SMS zprávu, na kterou jednotka ve vozidle zareaguje a odpoví formou zpětné zprávy s aktuální polohou. K zjištění pozice vozu v zahraničí pomocí SMS je potřeba mít aktivovaný roaming, který je u námi dodávaných SIM karet vypnutý, a je tedy potřeba jej aktivovat. Tato varianta je vhodná k jednorázovému zjištění aktuální polohy. Pokud zákazník požaduje neustálý přehled o vozovém parku a jeho pohybu i mimo území Evropské únie, je vhodnější zvolit následující variantu.

Zjišťování polohy v zahraničí pomocí datových přenosů GPRS
Jestliže uživatel potřebuje nepřetržitě sledovat pohyb svých vozidel i v zahraničí, je možné do jednotek instalovat SIM karty s aktivovanými datovými tarify pro zahraničí. Poplatky za tyto služby jsou ovšem dražší, a proto doporučujeme před samotným objednáním důkladně zvážit jejich rentabilitu.

Běžně je potřeba přibližně 5 MB datových přenosů na 10 000 km jízdy.
V případě, že se má vozidlo trvale pohybovat na území mimo Evropské únie, doporučujeme do GPS jednotky vložit SIM kartu některého z operátorů dané země s aktivovaným datovým tarifem pro přenos prostřednictvím GPRS.

Chcesz natychmiast zobaczyć system?

      

Interesuje Cię cena?Każdego dnia przybywają nowi klienci

Powiedzieli o nas:G-mont s. r. o.

Odkąd wprowadziliśmy dziennik online, nasi ludzie przestali marnować godziny pracy.

Vít Bukovský
Prezes G-mont sro - produkcja i serwis bram garażowych

Pizza line s. r. o.

Monitorowanie GPS LogBookie wykorzystujemy zarówno do monitorowania pojazdów, jak i do wyświetlania dostaw pizzy naszym kierowcom. Dzięki usłudze mamy szybki podgląd, które zlecenie zostało już zrealizowane oraz umożliwia kierowcom szybkie przesłanie adresu docelowego do nawigacji.


Współpracuję się z najlepszymi


Skontaktuj się z nami:
+420  w godzinach: 9-17 

      


® 2008 - 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone DHO S. R. O.
Ochrona danych osobowych