Novinky mezi GPS zařízeními LogBookieJde o zařízení, jež nevyžadují montáž a obejdou se tedy bez zásahu do vašeho vozidla.

Nově mezi nabízenými zařízeními najdete:

LB Plug, nezávislý diskrétní lokátor, chytře integrovaný do USB nabíječky, zapojené do zásuvky zapalovače. Zařízení snadno a rychle nainstalujete prakticky do jakéhokoliv vozidla se zásuvkou o napětí 9 - 15V. Zařízení obsahuje 2 USB konektory, které jsou plně funkční a můžete je používat například k nabíjení telefonu.
LB  Move 4, nezávislou jednotku s interní baterií 10 000 mAh a magnetem pro přichycení na kovový povrch, vhodnou pro monitoring vozidel, vagonů, kontejnerů, stavebních strojů, návěsů, přívěsů, karavanů. Pro co nejdelší výdrž baterie je jednotka vhodná zejména pro monitoring s delšími intervaly zasílání dat, v řádu desítek minut až hodin. Při úsporném nastavení může baterie vydržet i déle než rok.

Do budoucna bude možné za příplatek u této jednotky využít určení polohy pomoci okolních WIFI sítí, což najde využití zejména při lokalizaci zařízení bez přístupu GPS signálu, například uvnitř budovy.
LB OBD mini, jednoduchou jednotku pro automatickou knihu jízd a sledování polohy s napojením přes ODB-II port. Oproti zařízení LB OBD lze nastavovat pouze pomocí SMS, má však menší rozměry i hmotnost.

Bližší informace najdete na našich webových stránkách, případně v pracovní době na telefonním čísle 734 236 113.

Chcete ihned vidět systém?

      

Zajímá Vás cena?Každý den přibývají noví klienti

Řekli o nás:G-mont s. r. o.

Od doby, co jsme zavedli online knihu jízd, tak naši lidé přestali lumpačit v pracovní době.

Vít Bukovský
Jednatel společnosti G-mont s. r. o. - výroba a servis garážových vrat

Pizza line s. r. o.

GPS monitoring LogBookie používáme jak pro monitoring vozidel, tak k zobrazení rozvozů pizzy našim řidičům. Díky službě máme rychlý přehled o tom, která objednávka je již splněna a řidičům umožňuje rychlé zaslání cílové adresy do navigace.


Spojil jsem se s nejlepšími


Kontaktujte nás na telefonu:
9-17 h

      


® 2008 - 2024 Všechna práva vyhrazena DHO s. r. o.
Ochrana osobních údajů