LogBookie podporuje stahování dat z digitálních tachografůNově systém LogBookie podporuje stahování dat z digitálních tachografů. Odpadá tak nutnost manuálního stahování přímo ve vozidle. V systému LogBookie byla pro tento účel vytvořena jednoduchá miniaplikace, která zobrazí základní informace jako číslo karty řidiče či stav a přehled o době řízení, práce a přestávek.Za pomoci externí aplikace je možné vyhodnocovat přestupky dle nařízení č.561/2006, hlídat termíny kalibrace tachografů, apod.


Pro využívání této funkce je nutné využívat GPS jednotku LB Cargo, která podporuje stahování z tachografů a lze ji propojit s nejrozšířenějšími digitálními tachografy. Zároveň tato jednotka může dle typu vozidla z řídící jednotky vyčítat data jako stav paliva, stav tachometru a další.
 


Instalaci digitálního tachografu a jeho propojení s jednotkou obvykle provádí autorizované firmy, které ověřují a instalují digitální tachografy.

Službu stahování dat z tachografu lze pořídit za měsíční příplatek k plné verzi systému.

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás .Chcete ihned vidět systém?

      

Zajímá Vás cena?Každý den přibývají noví klienti

Řekli o nás:G-mont s. r. o.

Od doby, co jsme zavedli online knihu jízd, tak naši lidé přestali lumpačit v pracovní době.

Vít Bukovský
Jednatel společnosti G-mont s. r. o. - výroba a servis garážových vrat

Pizza line s. r. o.

GPS monitoring LogBookie používáme jak pro monitoring vozidel, tak k zobrazení rozvozů pizzy našim řidičům. Díky službě máme rychlý přehled o tom, která objednávka je již splněna a řidičům umožňuje rychlé zaslání cílové adresy do navigace.


Spojil jsem se s nejlepšími


Kontaktujte nás na telefonu:
9-17 h

      


® 2008 - 2024 Všechna práva vyhrazena DHO s. r. o.
Ochrana osobních údajů