Novinky v systému LogBookieRádi bychom Vás informovali o  dvou novinkách v systému Logbookie. 

Nová verze Android aplikace:

Prvně Vás chceme upozornit, že došlo k aktualizaci mobilní aplikace pro Andriod. Pokud nadále chcete využívat všechny funkce této mobilní aplikace, je nutno instalovat nově vydanou verzi. Doporučujeme nejprve se odhlásit ze stávající aplikace a před odinstalací smazat její data v sekci Nastavení>Aplikace>Správa aplikací>GPS kniha jízd>Vymazat data. Následně z Google Play instalujte novou verzi aplikace, kterou stáhnete na tomto odkazu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.phonesoft.logbookieauto.


Mapa - oblasti:

Druhá novinka je pro uživatele plné verze systému. Jedná se o úpravu oblastí na mapě a automatické přiřazování účelu jízdy. Nově mohou uživatelé při vytvářeni či úpravě oblasti přiřadit k dané oblasti Štítek a Účel jízdy.
Tyto dva údaje jsou následně automaticky přiřazovány k jízdě, která v dané oblasti skončí. Tato funkce Vám ušetří čas, který byste strávili manuálním dopisováním účelů jízdy u oblastí, které často navštěvujete.


Novou oblast vytvoříte přes ikonku vyznačenou červeným čtverečkem a poté podržením klávesy Shift a vyznačením oblasti na mapě pomocí držení levého
tlačítka myši. 

                                         

          


V případě dotazů nás neváhejte
Chcete ihned vidět systém?

      

Zajímá Vás cena?Každý den přibývají noví klienti

Řekli o nás:G-mont s. r. o.

Od doby, co jsme zavedli online knihu jízd, tak naši lidé přestali lumpačit v pracovní době.

Vít Bukovský
Jednatel společnosti G-mont s. r. o. - výroba a servis garážových vrat

Pizza line s. r. o.

GPS monitoring LogBookie používáme jak pro monitoring vozidel, tak k zobrazení rozvozů pizzy našim řidičům. Díky službě máme rychlý přehled o tom, která objednávka je již splněna a řidičům umožňuje rychlé zaslání cílové adresy do navigace.


Spojil jsem se s nejlepšími


Kontaktujte nás na telefonu:
9-17 h

      


® 2008 - 2024 Všechna práva vyhrazena DHO s. r. o.
Ochrana osobních údajů