774 417 835
Po-Pá 9-17 hod
 
Česky Slovensky
Úvodní stránkaVýhody systému

Výhody a přínosy systému

Jedno z nejvíce uživatelsky přívětivětivých řešení na trhu.

Každý pracovník firmy si může upravit systém dle svých potřeb. Nadřízený může využívat všechny funkce systému a řádový zaměstnanec může mít systém například jen s 2 funkcí zobrazení knihy jízd a jejího tisku. Protože celý systém sami vyvíjíme, jsme schopni provést jeho speciální úpravy na základě potřeb klienta. Náš systém je postaven na novějších technologiích než konkurenční řešení, a proto je i vývoj rychlejší.

Okamžitý přehled o firemních vozidlech

Systém nabízí okamžité přehledy o jednotlivých vozidlech nebo celém vozovém parku. Polohu zobrazujeme na Google nebo OpenStreet mapách. K používání systému stačí webový prohlížeč (Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla atd. ) nebo mobilní telefon s Androidem, iOS (iPhone, iPad). Systém pro vyhledání vozidel funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Řešení může fungovat jak v ČR, tak v zahraničí s přesností na pár metrů.

Rychlá návratnost investice, obvykle do 2 až 6 měsíců.

V závislosti na stupni využití vozidla se celá investice do systému na monitorování vozidel vrátí obvykle do 6 měsíců. Běžně stačí, aby zaměstnanec zneužil 30 hodin a pořizovací investice je zaplacena.

Odhalení neefektivně pracujících zaměstnanců.

Systém umožňuje vyhledat trasy a zastávky pracovníků a odhalit tak ty, kteří nevyužívají optimální trasu nebo v pracovní době podnikají cesty služebním vozem pro jiné než firemní účely. Obvykle stačí zneužití 30 hodin ze strany zaměstnance a investice do nákupu zařízení je zaplacena.

Možnost odhalení neefektivních vozidel.

Díky monitoringu vozidel je možné snadno a rychle odhalit ty s vyššími provozními náklady a vyřadit je z provozu, případně prodat vozy, které firma dostatečně nevyužívá.

Zvýšení konkurenceschopnosti firmy

Snížení nákladů na provoz vozového parku, časová úspora a zvýšení efektivity pracovníků vede ke zvýšení konkurenceschopnosti firmy.

Snížení nákladů na provoz vozidel o 15–30 %.

Zavedení monitoringu vozidel vede obvykle ke snížení spotřeby pohonných hmot i celkovému poklesu najetých kilometrů. Systém navíc umožňuje přehledné rozlišení soukromých a firemních jízd zaměstnanců. Přesné záznamy tak přispívají k nižšímu opotřebení vozidel a výdajů na jejich údržbu.

Kontrola agresivity řidiče.

Díky rychlostním grafům a dalším údajům o průměrné a maximální rychlosti je možné zjistit řidiče s agresivním stylem jízdy, která vede k vyšší spotřebě pohonných hmot.

Bezplatná aktualizace systému a mapových podkladů celého světa.

Systém je neustále vyvíjen a vylepšován o další funkce, které jsou dostupné všem zákazníkům dle zvolené varianty produktu.

Automatické vytváření knihy jízd vede ke snížení administrativy a k časové úspoře.

Možnost dohledání jízd i několik let zpět.

Vymezení povolených nebo zakázaných oblastí.

Díky funkci Geofence lze u některých vozidel nastavit zakázané nebo povolené oblasti pohybu. V případě, že oblast bude narušena nebo opuštěna, bude automaticky zaslána SMS zpráva nebo e-mail s upozorněním.

Offline mód pro snížení nákladů při cestách do zahraničí.

V případě pohybu vozidla v zahraničí může monitorovací jednotka data sbírat v off-line režimu a posílat je do systému až po návratu do ČR, což vede k úspoře poplatků za drahé datové přenosy ze zahraničí. K zobrazení okamžité polohy vozidla nacházejícího se v zahraničí stačí zaslat SMS zprávu z mobilního telefonu nebo webového rozhraní, na základě které GPS jednotka odpoví zpětně formou SMS obsahující informaci o aktuální poloze vozidla.

Úspora na havarijním pojištění 5–20 %.

GPS monitoring se řadí mezi aktivní prvky zabezpečení, na které některé pojišťovny poskytují slevu. Úspora na pojištění může zcela pokrýt náklady na provoz vozidla. U některých pojišťoven může sleva na pojištění zaplatit náklady na provoz systému.

Přenositelnost GPS jednotky z vozidla na vozidlo.

V případě, že je starší vozidlo vyřazeno z provozu, je možné jeho jednotku instalovat do jiného vozidla a využívat ji bez jakéhokoliv omezení.

Skrytá instalace GPS jednotky včetně antén.

Díky skryté instalaci nemůže případný zloděj jednoduše zjistit způsob zabezpečení vozidla. Zvenku auta nelze vidět žádné kabely nebo antény.

Odpovídající ochrana dat.

Zabezpečení přístupu přes SSL šifrování přenosu dat s ověřeným certifikátem.
 

Chcete znát bližší informace o systému?

Do 48 hodin Vás kontaktuje náš pracovník s nabidkou.

Facebook
Naše projekty:    
www.expanzo.com www.crm-zdarma.czwww.kniha-jizd-zdarma.cz www.sledovanimobilu.cz www.freelogbook.bizcall.expanzo.com   

© 2008 - 2018 DHO s. r. o. | 774 417 835 (Po-Pá, 9-17 hod) | info@logbookie.eu | Vytvořila společnost PS Works s. r. o.