774 417 835
Po-Pá 9-17 hod
 
Česky Slovensky

Fuelomat

Systém LogBookie je propojen se systémem společnosti Fuelomat, která nabízí nejmodernější způsob tankování pohonných hmot. Již žádné zneužití platebních karet a tankování do kanystrů, navíc získáte okamžitý přehled o všech tankováních.

Celý proces probíhá automaticky bez nutnosti použití karet – řidič pouze zasune čerpací pistoli do nádrže, natankuje a odjíždí od stojanu „bez placení“.

Ve vozidle je nainstalovaná kruhová anténa, umístěná na hrdle nádrže a na čerpací pistoli je umístěna anténa, která zajišťuje přenos dat mezi vozidlem a čerpací stanicí.

Všechny transakce, které probíhají přes systém Fuelomat na čerpacích stanicích, jsou okamžitě k nahlédnutí přes náš systém.

Můžete tak sledovat on-line detailní informace nejenom o poloze automobilů vašeho vozového parku, ale máte i okamžitý přehled o všech tankováních.

Systém FuelOmat umožňuje uživateli nastavení mnoha různých limitů pro tankování: Např. typ paliva, omezení tankování na pracovní dny, tankování ve stanovených termínech /den, povolený čas/, místo tankování / vybraná čerpací stanice/ a zejména finanční limity / denní, týdenní, měsíční/.

Více na www.fuelomat.cz
 

Chcete znát bližší informace o systému?

Do 48 hodin Vás kontaktuje náš pracovník s nabidkou.

Facebook
Naše projekty:    
www.expanzo.com www.crm-zdarma.czwww.kniha-jizd-zdarma.cz www.sledovanimobilu.cz www.freelogbook.bizcall.expanzo.com   

© 2008 - 2018 DHO s. r. o. | 774 417 835 (Po-Pá, 9-17 hod) | info@logbookie.eu | Vytvořila společnost PS Works s. r. o.