774 417 835
Po-Pá 9-17 hod
 
Česky Slovensky

O nás

DHO s.r.o. je společnost zabývající se vývojem moderních systémů se zaměřením na zvýšení rychlosti a efektivity práce.

Jedním z našich klíčových produktů je elektronická kniha jízd LogBookie, která za využití družicového systému GPS umožňuje automatické vytváření elektronických záznamů o vozidlech a jejich pohybu, podobně jako je tomu v klasické papírové knize jízd. Základem systému, který slouží jak podnikům, tak jednotlivcům, je monitoring dopravních prostředků a osob, a to prakticky po celém světě. Díky komplexním službám, které systém nabízí, je možné snížit náklady na provoz firemního autoparku, odhalit neefektivně pracující zaměstnance nebo vyhledat vozidlo v případě krádeže.

Systém dokáže také sledovat náklady na pohoné hmoty, rezervovat automobily na určitý den a čas, identifikovat aktuálního řidiče či celou posádku, importovat tankování a výdaje z tankovacích karet, sledovat údaje z palubního počítače v automobilu přes sběrnici CAN, sledovat stav nádrže přes plováky, sledovat stavy určitých zařízení v automobilu (např. zapnutí majáku, otevření nákladového prostoru, teplotu v chladícím boxu), propojení se stávajícím alarmem a upozorňování na alarmovou událost pomocí SMS, vytvoření bezpečných oblastí a upozornění na jejich opuštění, napojení jednotky na bezpečnostní službu s dohledem po celé Evropě, exportovat reporty do mnoha ekonomických softwaru, systém LogBookie také dokáže monitorovat překročení hranic, stání či práci na místě a mnohé další...


Celé řešení je postaveno na nejnovějších technologiích a trendech s přihlédnutím ke snadné ovladatelnosti a flexibilitě systému. Důraz na technologickou vyspělost a profesionální přístup týmu pracovníků tak zajišťuje náskok elektronické knihy jízd LogBookie před konkurencí.
 

Chcete znát bližší informace o systému?

Do 48 hodin Vás kontaktuje náš pracovník s nabidkou.

Facebook
Naše projekty:    
www.expanzo.com www.crm-zdarma.czwww.kniha-jizd-zdarma.cz www.sledovanimobilu.cz www.freelogbook.bizcall.expanzo.com   

© 2008 - 2018 DHO s. r. o. | 774 417 835 (Po-Pá, 9-17 hod) | info@logbookie.eu | Vytvořila společnost PS Works s. r. o.